Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kontakt

Kontakt

 

 

 

Zespół Szkół Budowlanych im.Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu 

 

ul. Kamienna 3

49-300 Brzeg

Telefon: +48 77 416 25 07

e-mail sekretariat: zsbbrzeg@o2.pl 
 

Dyrektor:   Renata Jabłońska -Denes 

e- mail: r.jablonska-denes@zsbbrzeg.pl 

 

Wicedyrektor: Andrzej Pawlicki 

e-mail: a.pawlicki@zsbbrzeg.pl 

 

Kierownik Kształcenia Zawodowego: Beata Jakimiuk 

e-mail: b.jakimiuk@zsbbrzeg.pl 

 
Sekretariat czynny: 
 
  • poniedziałek: 7:30 - 15:30
  • wtorek: 7:30 - 15:30
  • środa: 7:30 - 15:30
  • czwartek: 7:30 - 15:30
  • piątek: 7:30 - 15:30
Sekretarz szkoły :  Anna Zawadzka 

 

Godziny Pracy Pedagoga szkolnego 

  • poniedziałek:  11:00 - 14:00 
  • wtorek: 9:00 - 14:00 
  • środa: 9:00 - 14:00 
  • czwartek:  9:00 - 14:00 
  • piątek: 9:00 13:00 

Pedagog szkolny: Monika Wojciechowska 

tel: +48 77 416 25 07/ w. 111 

e-mail: m.wojciechowska@zsbbrzeg.pl 

 

Biblioteka 

poniedziałek - piatek: 7:45 - 13:45 

 

Rzecznik Praw Ucznia: Dariusz Nowacki 

e-mail: d.nowacki@zsbbrzeg.pl

 

Pracownicy administracji szkoły: 

1

Marek Justyna

e-mail: j.marek@zsbbrzeg.pl

główny księgowy

2

Gawlik- Kozak Sylwia

e-mail: sylwiagawlikkozak@zsbbrzeg.pl 

kierownik gospodarczy

3

Zawadzka Anna

e-mail: zsbbrzeg@o2.pl 

sekretarz szkoły

4

Małecka Adriana

e-mail: a.malecka@zsbbrzeg.pl 

starszy specjalista

5

Buczyńska Iwona

e-mail: i.buczynska@zsbbrzeg.pl

specjalista

6

Miarczyński Marek

starszy informatyk

 

Data dodania: 2020-03-24 21:29:11
Data edycji: 2020-09-01 16:19:41
Ilość wyświetleń: 352

Kalendarz

Doradca zawodowy

W stronę przyszłości
Czytaj więcej

Strefa dla nauczyciela

Przejdź dalej

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook