Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kontakt

Kontakt

 

 

 

Zespół Szkół Budowlanych im.Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu 

 

ul. Kamienna 3

49-300 Brzeg

Telefon: +48 77 416 25 07

e-mail sekretariat: zsbbrzeg@o2.pl 
 
  • Dyrektor:   Renata Jabłońska -Denes 

e- mail: r.jablonska-denes@zsbbrzeg.pl 

 

  • Wicedyrektor: Sybilla Wojciechowska

e-mail: s.wojciechowska@zsbbrzeg.pl 

 

  • Kierownik Kształcenia Praktycznego : Beata Jakimiuk 

e-mail: b.jakimiuk@zsbbrzeg.pl 

 

  • Pedagog szkolny/ pedagog specjalny:  Monika Wojciechowska 

tel: +48 77 416 25 07/ w. 111 

e-mail: m.wojciechowska@zsbbrzeg.pl 

 

 

Sekretariat czynny: 
 
  • Poniedziałek - piątek 10:30 - 13:00 

 

  • Biblioteka 

Poniedziałek 9.30 - 16.30

Wtorek - piątek 8.00 - 14.00

 

  • Rzecznik Praw Ucznia: Dariusz Nowacki 

e-mail: d.nowacki@zsbbrzeg.pl

tel: +48 77 416 25 07

 

  • Koordynator do spraw dostępności: Dariusz Nowacki

e-mail: d.nowacki@zsbbrzeg.pl

tel: +48 77 416 25 07

 

 

Pracownicy administracji szkoły: 

1.

Marek Justyna

e-mail: j.marek@zsbbrzeg.pl

główna księgowa

2.

Gawlik- Kozak Sylwia

e-mail: sylwiagawlikkozak@zsbbrzeg.pl 

kierownik gospodarczy

3.

Zawadzka Anna

e-mail: zsbbrzeg@o2.pl 

sekretarz szkoły

4.

Buczyńska Iwona

e-mail: i.buczynska@zsbbrzeg.pl

specjalista

5.

Miarczyński Marek

starszy informatyk

 

Data dodania: 2020-03-24 21:29:11
Data edycji: 2023-09-24 15:20:01
Ilość wyświetleń: 6879

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej