Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nauczyciele

Nauczyciele

Szkoła jest taką, jacy są jej nauczyciele. Na kartach ponad 70 letniej historii naszej szkoły zapisało się wiele pokoleń wspaniałych pedagogów. Niektórzy w progi szkoły zawitali na chwilę, inni wypełniali jej dzień codzienny przez wszystkie swoje nauczycielskie dni.

 

 

 

L.P.

Nazwisko i imię

 

Przedmiot

Funkcja

1.

Jabłońska-Denes Renata

 

Język polski

Dyrektor

2.

Sybilla Wojciechowska

 

 

Wicedyrektor

3.

Jakimiuk Beata

Przedmioty zawodowe/ podstawy przedsiębiorczości

Kierownik kształcenia praktycznego

4.

 

Bystrońska Ewa

 

J. angielski/historia

Wychowawca kl.  I D

5.

Cierniak Bożena

 

Przedmioty zawodowe

 

6.

Czechowski Leszek

 

Przedmioty zawodowe

 

7.

Dereń Piotr

Informatyka/przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. III A

8.

 

Dzięgielewska Ismena

 

Historia/ WOS

Wychowawca kl. II C

9.

 

Francuz Elżbieta

 

Geografia /biologia

Wychowawca kl. IV TBS

10.

 

Gawlik - Kozak Sylwia 

 

Przedmioty zawodowe 

 

11.

 

Hargot Jacek

 

Wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy I ML

12.

 

Kaczmarska Magdalena

 

Język polski

Wychowawca kl.  I TEP

13.

 

Kielian Anna

 

Język angielski

 

14.

 

Kuboń Sandra

 

Przedmioty zawodowe URLOP

 

15.

 

dr Kucharz Grzegorz

 

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. II TBS

15.

 

Kukuła Monika

 

 Język angielski  

Wychowawca kl. I E

17.

 

Łukaszów Agnieszka

 

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. V LP

18.

 

Niewczas Małgorzata

 

Matematyka  URLOP

 

19.

 

Nowacki Dariusz

 

Przedmioty zawodowe

Rzecznik Praw Ucznia

20.

 

Panek Wiesława

 

Matematyka/Fizyka

Wychowawca kl. I C

21.

 

Pawlicki Andrzej

 

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. III RS

22.

 

Pekar Justyna

 

Język niemiecki

Wychowawca kl. IV TL

23.

 

Pietraszek Agnieszka

 

Wychowanie fizyczne

Wychowawca kl. II TSP

24.

 

Rabenda Marta

 

Wychowanie fizyczne

Wychowawca kl. I TSW

25.

 

Rymarczuk Anna

 

Język polski/ Historia/ Historia i teraźniejszość 

Wychowawca kl. V RSP

26.

 

Scąber Agata

 

Wychowanie fizyczne

Wychowawca kl. I TBS

27.

 

Scelina Magdalena 

 

Przedmioty zawodowe 

 

28.

Sypek Michał

 

Wychowanie fizyczne

 

 

29.

 

Stańco Małgorzata

 

Chemia

Wychowawca kl. I B

30.

 

Starzyński Tomasz

 

Przedmioty zawodowe

 

31.

 

Szczepaniak Wiesława

 

Biblioteka

 

32.

 

Włodarczyk Arleta

 

Matematyka

Wychowawca kl. I A

33.

 

Wolańska Karina

Matematyka

 

34.

Wojciechowska Monika

Pedagog szkolny / Pedagog specjalny

 

35.

 

Wypych Tomasz

 

Religia

Wychowawca kl. III BC

36.

Zięba Roman

 

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. II B

 

 

 

 

Data dodania: 2020-03-25 23:26:31
Data edycji: 2024-01-05 22:17:41
Ilość wyświetleń: 9218

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej