Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kontakt

 

Zespół Szkół Budowlanych im.Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu 

 

ul. Kamienna 3

49-300 Brzeg

Telefon:  77 416 25 07

e-mail sekretariat: sekretariat@zsbbrzeg.pl 
 
Sekretariat czynny: 
 
Poniedziałek - piątek  10:30 - 13:00 
 
 

Renata Jabłońska -Denes           

Dyrektor

e- mail: r.jablonska-denes@zsbbrzeg.pl 

 

Sybilla Wojciechowska

Wicedyrektor 

e-mail: s.wojciechowska@zsbbrzeg.pl 

 

Beata Jakimiuk

Kierownik Kształcenia Zawodowego

e-mail: b.jakimiuk@zsbbrzeg.pl

 

Monika Wojciechowska

pedagog szkolny / pedagog specjalny 

tel: +48 77 416 25 07/ w. 111 

e-mail: m.wojciechowska@zsbbrzeg.pl

 

Jaoanna Grys 

psycholog

e-mail: j.grys@zsbbrzeg.pl 

 

Biblioteka 

  • Poniedziałek 9.30 - 16.30
  • Wtorek - piątek 8.00 - 14.00

 

Sylwia Gawlik - Kozak

Kierownik ds. gospodarczych 

tel. +48 77 416 25 07

 

Marzena Stanek 

Inspektor Danych Osobowych

  • ul. Robotnicza 20
    49-300 Brzeg
    pok. 105a
    tel. 77 444 79 34

Dariusz Nowacki Rzecznik Praw Ucznia 

Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2024-03-25 19:58:02
Ilość wyświetleń: 11609

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej