Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Buenos dias

Buenos dias

Młodzież ucząca się w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu wyjechała na praktyki zawodowe w ramach projektu  Europejski Trening Doskonałości Zawodowej nr: 2020-1-PL01-KA102-078836 realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach Erasmus+.

 

Trzecioklasiści z technikum logistyki i technikum pojazdów samochodowych oraz technik renowacji elementów architektury spędzą trzy tygodnie w Saragossie.

Po długiej podróży 22 uczniów wraz z opiekunami szczęśliwie dotarła na miejsce i choć pogoda przez pierwsze dwa dni nas nie rozpieszczała, teraz cieszymy się pełnią lata – pisze Sandra Ledwig, opiekun uczestników.

 

Pobyt rozpoczęliśmy od warsztatów, podczas których mogliśmy podzielić się swoimi oczekiwaniami, a także obawami związanymi z odbywaniem praktyk. Poznaliśmy miejsca pracy oraz pracodawców – dodaje Sandra Ledwig.

 

W miniony weekend uczniowie zwiedzali miasto z przewodnikiem, które zorganizowała Asociacion Mundus organizacja no – profit, która zarządza międzynarodowymi projektami szkoleniowymi.

 

Czekamy zatem, na kolejne relacje z pobytu w Hiszpanii.

 

Le deseamos una agradable estancia!!!!

Data dodania: 2021-06-01 11:44:08
Data edycji: 2021-06-01 12:02:33
Ilość wyświetleń: 284

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook