Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Dziecka z wolontariuszami ZSB

Dzień Dziecka z wolontariuszami ZSB

31 maja na Placu Polonii Amerykańskiej w Brzegu odbyły się obchody Dnia Dziecka, w których aktywnie uczestniczyli młodzi wolontariusze z Zespołu Szkół Budowlanych. Organizatorem wydarzenia było Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta „Tama”, Brzeskie Centrum Kultury oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Impreza przyciągnęła liczne rodziny, które mogły cieszyć się bogatym programem atrakcji. Na dzieci czekały konkursy z nagrodami, zabawy, występy artystyczne, a także loterie fantowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również charytatywne licytacje wartościowych voucherów, z których dochód przeznaczony został na wsparcie leczenia 4-letniej Blanki.

Młodzi wolontariusze z ZSB pełnili ważne role w organizacji i przeprowadzeniu licznych atrakcji, dbając o to, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Ich zaangażowanie i entuzjazm przyczyniły się do sukcesu wydarzenia, które nie tylko dostarczyło wiele radości, ale także pozwoliło na zebranie funduszy na szczytny cel.

Wydarzenie było świetnym przykładem współpracy lokalnej społeczności na rzecz potrzebujących, łącząc zabawę z pomocą charytatywną. Dzięki wspólnym wysiłkom organizatorów i wolontariuszy, tegoroczny Dzień Dziecka w Brzegu pozostanie na długo w pamięci uczestników.

 

Ogromne podziękowania dla uczniów klasy 1 TSW i 2 TSP. 

Data dodania: 2024-06-10 18:24:17
Data edycji: 2024-06-10 18:27:42
Ilość wyświetleń: 23

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej