Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej, nazwane powszechnie Dniem Nauczyciela obchodzimy corocznie 14 października. Tego też dnia grono pedagogiczne ZSB w Brzegu spotkało się w szkole by wspólnie świętować.

 

Za sprawą naszych uczniów z klasy 2 TL oraz Samorządu Uczniowskiego był to niezwykły dzień, pełen wrażeń i nieukrywanych wzruszeń, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Młodzież pod opieką Anny Rymarczuk oraz Wisławy Szczepaniak przygotowała piękne wiersze oraz podróż historyczną z życia szkoły i przede wszystkim nauczycieli.

 

Swoje słowo do wszystkich nauczycieli skierowała Renata Jabłońska – Denes, dziękując za dotychczasowe zaangażowanie w proces nauczania i wychowania młodych ludzi , wręczyła zasłużonym pracownikom nagrody dyrektora.

 

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto, święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Chciałabym podziękować za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły – mówiła Renata Jabłońska -Denes dyrektor szkoły. To dzięki Wam jest ona przyjazna, otwarta i choć pracujemy teraz w dość trudnych warunkach udaje się nam dalej realizować nasze cele.

W tym niezwykłym dniu, wiele ciepłych słów padło także pod adresem pozostałych pracowników szkoły, bez których nie mogłaby ona właściwie funkcjonować: pracowników administracyjnych i pracowników obsługi, na których ręce złożono wyrazy najszczerszego uznania, za ich codzienną pracę, ciężką, potrzebną, a jakże często niezauważaną i niedocenianą.

Również Samorząd Uczniowski złożył swoim nauczycielom i wychowawcom podziękowania za trud włożony w proces kształcenia, podkreślając poświęcenie, czujność i troskę o dobro każdego ucznia.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zaśpiewali piosenkę Marka Grechuty „ Ważne są dni, których jeszcze nie znamy”.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom ZSB w Brzegu gratulujemy i dziękujemy.

Data dodania: 2021-10-14 15:23:58
Data edycji: 2021-10-14 16:26:59
Ilość wyświetleń: 232

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook