Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Otwarty w ZSB w Brzegu

 

 

Drodzy Ósmoklasiści!

Mamy przyjemność zaprosić Was do uczestnictwa w Drzwiach Otwartych on-line Zespołu Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu, który odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. 

Niebawem przystąpisz do egzaminu ósmoklasisty, który otworzy drzwi do Twojej przyszłości. Czeka Cię wiele wyzwań i najważniejsze podjęcie decyzji jaką szkołę średnią wybrać. Na pewno masz w głowie mnóstwo wątpliwości i pytań, na które szukasz odpowiedzi. Nie jesteś w tym wszystkim sam/a! ZSB w Brzegu wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i odpowie na każde Twoje pytanie związane z rekrutacją i nauką w naszej szkole. 

 

Are U Ready?

Stoisz właśnie w blokach startowych i czekasz na przełom. Masz w zanadrzu marzenia, do których spełnienia dzieli Cię tylko kilka kroków…Pora więc dowiedzieć się o ZSB w Brzegu czegoś więcej.

 

Masz pytanie, wątpliwość, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o procesie rekrutacji, zasadach i możliwościach? Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytanie w podczas dnia otwartego, który odbędzie się w mediach społecznościowych oraz na platformie Teams.

 

 

Jak możesz do nas napisać?

23 kwietnia 2021 r. od godz. 10:00 – 13:00 weź udział weź udział w Dniu Otwartym Online 2021! Let’s go!

 

 

Plan Dnia Otwartego Online:

 • Akcja motywacja - kilka cennych wskazówek dotyczących podejmowania ważnych decyzji – Młodzieżowe Centrum Kariery i Hufiec Pracy w Brzegu.
 • Fajnie jest być technikiem pojazdów samochodowych lub budowlańcem lub renowatorem - o tym, dlaczego wybrać zawód w technikum opowiedzą: Roman Zięba, dr inż. Joanna Zator - Skórska i Tomasz Starzyński – nauczyciele zawodowcy.
 • Jak dostać się do ZSB w Brzegu? krótki przewodnik dla kandydatów (czyli terminy, dokumenty, szkoła branżowa I i II stopnia).
 • Wy pytacie - my odpowiadamy. Sesja Q&A podczas której Samorząd Uczniowski oraz wicedyrektor odpowiedzą na pytania dotyczące rekrutacji, życia w szkole.
 • A gdyby tak można się było teleportować na Kamienną 1 … Nic prostszego uruchamiamy drona i lecimy na wyjątkowy spacer pełen ciekawostek dotyczących naszej a niebawem Waszej szkoły.
 • Ponadto znajdziecie nas w mediach społecznościowych: FB Instagram, gdzie będziemy udostępniać filmy, prezentacje, wywiady i wiele innych ciekawostek z naszej szkoły.
 • Recital Damian Zająca, absolwenta ZSB w Brzegu
 • Tradycyjny polonez w pięknych strojach renesansowych.

Ponadto znajdziesz nas w mediach społecznościowych: FB Instagram, gdzie będziemy udostępniać filmy, prezentacje, wywiady i wiele innych ciekawostek z naszej szkoły. 

*program może ulec drobnym zmianom.

 

Next Level!

Bądź z nami podczas Dnia Otwartego Online i dokonaj właściwego wyboru. To na Ciebie właśnie czekamy!

 

 

Instrukcja, jak dołączyć do spotkania w Teams nie mając konta Microsoft:

 

 1. Klikamy w link spotkania.
 2. Po otwarciu karty w przeglądarce wybieramy opcję: Kontynuuj w tej przeglądarce. (Aplikacja najlepiej działa w przeglądarce Chrome lub MS Edge.)
 3. Następnie system zapyta, czy MS Teams może mieć dostęp do naszego mikrofonu - wyrażamy zgodę.
 4. Po otwarciu okna spotkania wpisujemy swoje imię i nazwisko, i klikamy "Dołącz teraz".
 5. Upewniamy się, że mikrofon jest wyłączony.

Linki do spotkań będą aktywne 5 minut przed ich rozpoczęciem. 

 

Zapraszamy!!!

 

Składamy szczególne podziękowania za wsparcie przez  Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" S.A. oraz Bank Spółdzielczy w Brzegu. 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2021-04-20 16:57:43
Data edycji: 2021-08-26 11:45:13
Ilość wyświetleń: 720

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook