Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Egzaminy zawodowe – sprawdzanie wyników, dostęp do portalu zdającego

Informacja dla zdających, dotycząca publikacji w dniu 27.03.2024 r. wyników egzaminów zawodowych (Formuła 2017 i Formuła 2019) z Sesji 2024 Zima i ich udostępnienia przez portal zdającego.

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) przypomina, że w dniu 27.03.2024 r. o godzinie 10.00 w elektronicznym systemie SIOEPKZ zostaną udostępnione dyrektorom szkół i osobom kierującym podmiotami prowadzącymi kwalifikacyjne kursy zawodowe, których zdający przystępowali do egzaminu, oraz zdającym wyniki egzaminów zawodowych przeprowadzonych w Sesji 2024 Zima.

 

Informację o wynikach zdający może uzyskać bezpośrednio przez portal zdającego lub w swojej szkole lub podmiocie, w którym ukończył kwalifikacyjny kurs zawodowy.

 

Logowanie do portalu zdającego

  • Zdający logują się w portalu zdającego pod adresem internetowym:

https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl

 

  • Kody aktywacyjne umożliwiające pierwsze zalogowanie się do portalu zdającego przekazuje zdającym dyrektor macierzystej szkoły lub podmiotu prowadzącego kwalifikacyjny kurs zawodowy. Kody aktywacyjne są ważne bezterminowo.
  • Przypominamy o konieczności sprawdzenia możliwości zalogowania się do portalu zdającego przed 27.03.2024 r., tj. przed dniem publikacji wyników.
  • Osoby, które nie otrzymały kodu aktywacyjnego, w celu zalogowania się do portalu zdającego muszą skontaktować się z dyrektorem szkoły lub podmiotu, który może w dowolnym momencie stosownie do potrzeb zresetować hasło, utworzyć swojemu zdającemu nowy kod aktywacyjny lub zaktualizować adres mailowy zdającego w systemie SIOEPKZ.
  • UWAGA: W ostatnim czasie do CKE docierają od zdających, posiadających adresy mailowe w domenie WP.PL, zgłoszenia problemu technicznego związanego z brakiem otrzymywania powiadomień mailowych m.in. z kodem aktywacyjnym umożliwiającym dostęp do portalu zdającego.
  • Problem techniczny został zgłoszony do WP.PL, jednak przez to, że występuje on poza obszarem utrzymania i kontroli systemu SIOEPKZ przez CKE oraz partnera technologicznego obsługującego system, nie mamy możliwości jego rozwiązania. Powiadomienia są poprawnie generowane przez system SIOEPKZ i przekazywane do serwera pocztowego, jednak maile wychodzące z serwera pocztowego nie docierają do skrzynek pocztowych odbiorców posiadających adresy mailowe w domenie WP.PL.
  • Nie otrzymujemy zgłoszeń podobnych problemów od użytkowników posiadających adresy mailowe w innych domenach.
  • W związku z powyższym w przypadku jakiegokolwiek problemu z dostępem do portalu zdającego należy bezpośrednio skontaktować się ze swoją szkołą lub podmiotem prowadzącym kwalifikacyjny kurs zawodowy.

 

Data dodania: 2024-03-26 14:00:47
Data edycji: 2024-03-26 14:01:23
Ilość wyświetleń: 285

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej