Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Fantastyczna zabawa w amfiteatrze opolskim

Fantastyczna zabawa w amfiteatrze opolskim

 

W opolskim amfiteatrze w piątek 29 kwietnia uczestniczyliśmy w wojewódzkim święcie szkolnictwa zawodowego.  To uroczyste podsumowanie projektu  „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” w którym ZSB w Brzegu uczestniczy. Podsumowanie to niezwykłe, gdyż nasi uczniowie wraz z innymi szkołami biorącymi udział w projkecie uczestniczyli w koncerci.

No cóż, nasz długi majowy weekend rozpoczął się fantastycznie, a szczególnie dla uczniów z klas  II TL, II TBS I IRS i II BA , dyrekcji oraz nauczycieli. Na scenie opolskiego amfiteatru wystąpiły zespoły ze szkół zawodowych w tym wspaniały mocno energetyczny zespół Dopamina oraz niesamowite głosy, cudownych młodych wykonawców   Jędrzej Skiba & Sonia Hornatkiewicz. To była moc, która wprowadziła nas w finał, na którym wystapił idol wielu młodych ludzi - Dawid Kwiatkowski.  No cóz, ten, kto nie był niech żałuje. 

Podsumowanie to tez czas podziekowań, równiez dla naszej szkoły, w sczególności dla Renaty Jabłońskiej - Denes, która z rak Marszałka Województwa Opolskiego otrzymała podziękowanie za szczególne zaangażowanie i osobisty wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego w województwie opolskim .

Dziękujemy za przepiękny wieczór.

 

 Organizatorem wydarzenia podsumowującego szkolnictwo zawodowe w opolskim był marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła i Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji.

 

 

Województwo Opolskie UMWO Departament Edukacji i Rynku Pracy Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji Opolscy Zawodowcy 2022

Roman Zięba.

Data dodania: 2022-04-30 21:55:19
Data edycji: 2022-04-30 23:28:19
Ilość wyświetleń: 57

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook