Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Ferie, ferie i po feriach wracamy do obowiązków

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie,

Dobiegła końca ponad czterotygodniowa przerwa w nauce. 18 stycznia 2021 r. wracamy do obowiązków szkolnych. Mamy nadzieję, że mimo tych trudnych warunków związanych z covid-19 udało się wszystkim trochę odpocząć i nabrać sił do pracy.

 

Nadal uczymy się zdalnie, zgodnie z obowiązującym planem. Pierwsze półrocze kończy się w ostatnich dniach stycznia. Do piątku(22.01.) wystawiamy oceny . Drugie półrocze rozpocznie się 25.01. Zatem pozostał niespełna tydzień na uzupełnienie ewentualnych zaległości, tak by oceny śródroczne były satysfakcjonujące.

 

Maturzyści przed Wami ostatni szkolny etap – trzeba go przeznaczyć przede wszystkim na naukę, bo na wiosnę czeka Was najważniejszy egzamin, który w dużym stopniu będzie decydował o Waszej edukacyjnej przyszłości. Proszę Was bierzcie się mocno do pracy, aby osiągnąć oczekiwane wyniki na egzaminie dojrzałości.

 

Egzamin maturalny, podobnie jak w ubiegłym roku będzie przeprowadzany tylko w części pisemnej. Nie będzie obowiązkowego egzaminu ustnego oraz na poziomie rozszerzonym. O szczegółach będziecie poinformowani przez swoich nauczycieli.

 

Obecna sytuacja wymaga od nas wielu wyrzeczeń, zaangażowania pełnej mobilizacji dlatego proszę uczniów o sumienne i systematyczne wykonywanie obowiązków. Rodziców proszę o wyrozumiałość oraz pomoc w sprawnym prowadzeniu nauczania na odległość.

 

Ważne informacje będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej szkoły, przekazywane drogą mailową lub za pomocą e-dziennika. 

 

Wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom życzę  dużo  zdrowia  w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie i jak najszybszego powrtotu do normalności bez maseczek, bez reżimu sanitarnego. 

 

 

/-/ Renata Jabłońska -Denes

Dyrektor ZSB w Brzegu

 

Data dodania: 2021-01-17 19:32:47
Data edycji: 2021-01-17 23:50:28
Ilość wyświetleń: 422

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook