Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Integracja z adrenaliną

 

Wystarczy odpowiedni plan wyjazdu, odpowiednia lokalizacja i przede wszystkim świetne nastawienie i w końcu się udało zorganizować wycieczkę do wyjątkowego parku rozrywki – Enerylandii.  

 

Od czego zacząć pobyt w parku? Wiadomo od najbardziej ekstremalnej strefy przeznaczonej dla wszytskich żądnych mocnych wrażeń. I tak też było, bo takie emocje dostarczyły roler –coastery, Dragon, Formuła, Mayan Speed Water. Najodważniejsi skorzystali z najwyższego i najszybszego Mega Coster w Europie Hyperion oraz najnowocześniejszego drewnianego coastera Zadra.  

 

Mnóstwo przeżyć i emocji, wspaniała zabawa i ogromna dawka adrenaliny to pełen obraz naszej wycieczki, która odbyła się 13 września 2022 r.  

Wszyscy zgodnie twierdzili, że wyjazd dostarczył im maksimum adrenaliny i potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.To także niesamowita integracja uczniów z różnych klas,

 

Wycieczka odbyła się dzięki zaangażowaniu Julii Wysockiej i Natalii Chwistek z 4 LP, nad całością czuwała Monika Wojciechowska, pedagog szkolny.

Data dodania: 2022-09-16 09:32:40
Data edycji: 2022-09-16 09:57:03
Ilość wyświetleń: 51

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook