Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, tradycyjnie odbył się kiermasz świąteczny, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Już od rana poczuć można było zapach pieczonych pierników, pięknego lasu choinkowego i świąteczną atmosferę.

Choinki, stroiki, przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli w czwartek 16 grudnia. Ciasta upieczone przez naszych uczniów wabiły pięknym zapachem. Ten piękny dzień to wspaniały pomysł Dyrekcji oraz Samorządu Uczniowskiego, który w przedświątecznym zabieganiu może choć na chwilę pozwolił do pewnych przemyśleń.

Żyjemy w takich czasach, że już miesiąc przed świętami, wszyscy wokół spieszą się, kupują prezenty, myją okna i trzepią dywany. A jeszcze przecież trzeba zrobić miesiąc wcześniej ciasto na świąteczny piernik. A, gdzie radość z Bożego Narodzenia…

W naszej szkole bez pospiechu, bez stresu uczniowie i nauczyciele wraz z Panią Dyrektor dekorowali pierniki, dzielili się swoimi przemyśleniami i cieszyli się ze wspólnego czasu.

Może czasami warto odpuścić to zabieganie, sprzątanie, a skupić się na ważnych wartościach, takich jak rodzina, miłość i wspólne spędzony czas.

Kiermasz Świąteczny w otoczeniu lasu choinkowego to czas na to by powspominać sobie, jak będąc dziećmi nie mogliśmy doczekać się pierwszej gwiazdki i wielu innych wspomnień, które dziś można było usłyszeć.

 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie się w dzisiejszy dzień.

Data dodania: 2021-12-16 21:56:14
Data edycji: 2021-12-16 22:02:11
Ilość wyświetleń: 173

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook