Czcionka:

A+A-

Kontrast:

 Ku czci 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Wojewódzki Konkurs Artystyczny '' Niepodległa, Niepokorna''

 Ku czci 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Wojewódzki Konkurs Artystyczny '' Niepodległa, Niepokorna''

Zawsze cenimy osoby uzdolnione z talentami, bo talent to dar. W tym roku mamy kolejnego wokalistę, Grzegorza Mayer, ucznia klasy I A oraz Oliwię Wolską z klasy 3 BAP wspaniałą recytatorkę - uczniowie ZSB w Brzegu i uczestnicy Hufca Pracy w Brzegu.

Jesteśmy dumni i gratulujemy zdobycia nagrody Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego „Niepodległa,Niepokorna”

 

Grzegorz Mayer zajął I miejsce w kategorii śpiew zdobywając nagrodę, a Oliwia Wolska II miejsce w kategorii recytacja.

Koncert „Niepodległa, Niepokorna” – konkurs polegał na wykonaniu pieśni patriotycznej oraz wyrecytowaniu wiersza o tematyce patriotycznej. A wszystkiemu przyświecał jeden cel – uczczenie 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach koncertu odbyła się  licytacja dla chorej na mukowiscydozę Anety Leńskiej. 

Oliwia Wolska, uczennica klasy 3 BAP napisała swój własny wiersz „Patriotyzm” a Grzegorz Mayer z klasy 1 A zaśpiewał utwór „Szara Piechota”. Wykonanie naszego ucznia było bez konkurencyjne, komisja uznała za najlepsze.  Czemu się nie dziwimy!

Nie dziwi również fakt, że Oliwia Wolska pięknie recytowała swój własny wiersz. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, ich talentów i wykonania. I cieszymy się, że patriotyzm to nie tylko mówienie „jestem patriotą” to również w naszej szkole duch, prawda i wiara oraz pamięć historyczną. 

Do konkursu zgłosiło się 40 uczestników z wszystkich jednostek Hufca Pracy w województwie opolskim. Konkurs miał formułę online.  Zadaniem było nagranie za pomocą telefonu komórkowego, nagrania i przesłanie do organizatora.

Gratulujemy! 

 

Muzyką promowali zdrowie. W Oleśnie zorganizowano koncert dla młodych talentów

Data dodania: 2021-11-26 23:03:36
Data edycji: 2021-12-07 19:58:58
Ilość wyświetleń: 173

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook