Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Łowcy Adrenaliny - obóz dla uczniów ZSB w Brzegu

Łowcy Adrenaliny - obóz dla uczniów ZSB w Brzegu

Przed nami pierwszy obóz z elementami survivalu dla uczniów naszej szkoły. Zastanawiasz się czy to będzie dobra zabawa? A może zastanawiasz się czy dasz radę? Zapraszamy wszystkich, którzy są spragnieni wrażeń i adrenaliny. Zapewniamy mnóstwo atrakcji i wyzwań. W lesie z mapą, jak na żołnierza przystało! Na obozie nauczycie się różnych technik przetrwania.

W programie przewidujemy zasady pola walki, posługiwanie się bronią, System Combat, poruszanie się zespołów 2,3,4,5 osobowego, patrole. Zapoznanie ze sprzętem alpinistycznym, zasady działania i wykorzystanie przyrządów alpinistycznych, budowa stanowisk asekuracyjnych. Liczne ćwiczenia plutonowe, ćwiczenia praktyczne w tym wybrane zagadnienia taktyczne z zakresu ewakuacji medycznej z pola walki wspólnej dla wojska i Policji. Elementy działań specjalnych STA. Budowa stanowisk asekuracyjnych. Asekuracja „z ręki”. A może nie wiesz co to EWMED Techniki Linowe, Taktyka strzelecka, BLOS? Nie wiesz to właśnie na tym obozie się dowiesz.

Obóz jest dla wszystkich uczniów, którzy chcą przeżyć coś więcej, nauczyć się więcej i doświadczyć coś więcej. Na tym obozie zdobędziesz wiele ciekawych umiejętności, które przydają się w życiu dorosłym – dyscypliny, determinacji, zaangażowania, cierpliwości, współpracy oraz skupienia. Jestem przekonana, że każdemu kto zdecyduje się na ten obóz wyjdzie to na dobre – mówi Bożena Cierniak,organizatorka, nauczyciel logistyki ZSB W Brzegu.

Przeżyj przygodę swojego życia!!!!

 

M.W. 

Data dodania: 2020-01-14 16:33:09
Data edycji: 2020-04-11 16:36:24
Ilość wyświetleń: 315

Kalendarz

Doradca zawodowy

W stronę przyszłości
Czytaj więcej

Strefa dla nauczyciela

Przejdź dalej

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook