Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Marketing społecznościowy - biznes XXI wieku

Marketing społecznościowy - biznes XXI wieku

Dzisiaj młodzież ZSB miała okazję poznać ideę MLM (multi-level marketing) – marketingu sieciowego. Gościliśmy dwie panie Krystynę Nachajewską i Magdę Chwastowską, działające w takiej strukturze.

Obecnie rynek pracy oferuje młodym ludziom różne formy zarabiania pieniędzy. Marketing sieciowy jest jedną z nich, często jako praca dodatkowa. Ponieważ wokół MLM istnieją pewne kontrowersje i wątpliwości wynikające z nieznajomości zasad działania, warto było kilka kwestii wyjaśnić, przybliżyć.

Praca w biznesie MLM nie jest prawdopodobnie dla każdego, ale osoby młode, zaczynające dopiero pracę, młode mamy, mogą spróbować swoich sił w biznesie społecznościowym. Jest to jakaś alternatywa dla etatu lub po prostu możliwość zarobienia na przykład na studia lub dorobienia do kieszonkowego. Na początek potrzebujemy dostępu do Internetu, łatwości w nawiązywaniu kontaktów (tworzymy struktury społecznościowe). Ponadto powinniśmy umieć przekonywać do produktu, który oferuje nasza firma. Później trzeba nauczyć się zasad pracy w tym biznesie i cierpliwie realizować założone cele. Tylko tyle i aż tyle.

Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko.

Dziękujemy naszym miłym gościom za poświęcony czas i cenne rady.

Data dodania: 2020-01-29 15:47:47
Data edycji: 2020-04-16 13:24:45
Ilość wyświetleń: 303

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook