Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Mistrzostwa szkoły w szachach

Podobnie jak w latach poprzednich rozegrano Szachowe Mistrzostwa Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu. Do turnieju zgłosiło się 10 uczniów przede wszystkim z klas pierwszych. Po podsumowaniu wszystkich partii najwięcej punktów zdobyła Julia Iwanicka z II TLR posiadająca III kategorię szachową i tym samym uzyskała po raz kolejny tytuł szachowego mistrza ZSB Brzeg. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Drozd, reprezentujący w grudniu technikum pojazdów samochodowych a obecnie uczeń klasy I BAP, trzecie miejsce zdobył Filip Szubart z klasy ILSG a czwarte Karol Moskwiak z 1LP.

Turniej rozegrano w grudniu 2019 a dyplomy uczniowie otrzymali na posumowaniu I semestru 7 lutego 2020. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu tj powiatowych turniejach szachowych i zapraszamy na kolejne mistrzostwa za rok.

Data dodania: 2020-02-09 13:15:56
Data edycji: 2020-04-11 13:21:12