Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nietypowe pożegnanie ze szkołą

Nietypowe pożegnanie ze szkołą

We wtorek i środę (28 i 29 kwietnia) tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

W tym roku nie było apelu, na którym wszyscy mogliby się pożegnać z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wychowawcami. Nie było tradycyjnego wspólnego zdjęcia, nie było występów. Uczniowie, a właściwie już absolwenci odbierali świadectwa pojedynczo z zachowaniem środków ostrożności – w maseczkach na twarzy, rękawiczkach.

Wszyscy zapamiętamy ten dzień. Jest to dzień pełen wzruszeń i łez – mówili absolwenci. To był mój najlepszy wybór szkoły – mówił Norbert z kl IV TBS.

Absolwentów żegnała Renata Jabłońska- Denes, dyrektor oraz wychowawczynie Elżbieta Francuz, kl IV TL oraz Beata Musiał kl. IV TBS.

 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, uhonorowanym i tym którzy pomyślnie zakończyli swą edukację w naszej szkole i życzymy powodzenia na maturze, spełnienia marzeń, tylko życzliwych ludzi wokół, pogody ducha i przede wszystkim zdrowia mówiła Renata Jabłońska- Denes,  dyrektor szkoły.

 

M.W. 

Data dodania: 2020-04-29 13:03:43
Data edycji: 2020-04-29 14:23:33
Ilość wyświetleń: 478

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook