Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Ogólnopolski Konkurs ''Kartka dla Chemika''

 Ogólnopolski Konkurs ''Kartka dla Chemika''

Adrian Stępień z kl. 3RS otrzymał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie "Kartka dla Chemika" organizowanym przez Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Opolskiego KORONAN.

Udziału w Konkursie polegał na przesłaniu samodzielnie wykonanej pracy plastycznej lub grafiki komputerowej (kartka okolicznościowa, kolaż, mem internetowy) z okazji Dnia Chemika obchodzonego 2 czerwca 2024 roku, tematycznie powiązanej z dyscypliną naukową_chemia. Dzień Chemika został zainicjowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego i obchodzony jest co roku, w pierwszą niedzielę czerwca.

W okresie od 1 kwietnia do 10 maja br. w naszej szkole odbywał się etap szkolny tego Konkursu, na który wpłynęło kilkanaście prac plastycznych i jeden mem internetowy. Jury etapu szkolnego wyłoniło 3 zwycięzców, których prace zostały wysłane na konkurs.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Adrian Stępień- 3RS – I miejsce

2. Daria Nawrocka- 2TSP – II miejsce

3. Nikola Pwłuszko- 3RS – III miejsce

W tym roku na Konkurs wpłynęło 571 prac z całej Polski, a Adrian znalazł się wśród wyróżnionych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, a wyróżnieni uczniowie książki i przydatne gadżety.

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu i życzę Wam, żebyście zawsze czuli chemię do nauki i do zobaczenia w przyszłorocznej edycji konkursu!

 

Izabela Żukowska

 

Więcej informacji i wszystkich laureatów i wyróżnionych znajdziesz w poniższym linku: https://www.facebook.com/people/Ko%C5%82o-Naukowe-Chemik%C3%B3w-Uniwersytetu-Opolskiego/100086632047019/

Data dodania: 2024-06-03 20:21:32
Data edycji: 2024-06-03 21:51:30
Ilość wyświetleń: 47

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej