Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Podziękowania

Podziękowania

W imieniu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu składamy serdeczne podziękowanie

dla

Zakładom Tłuszczowym Kruszwica  S.A.  

Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli, możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów. Dziękujemy za pomoc i życzliwość, zrozumienie i ofiarność.

Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

/-/ Renata Jabłońska – Denes

Dyrektor ZSB w Brzegu

 

 

 

 

ZT Kruszwica S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży  piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.

Działalność ZT Kruszwica S.A. oparta jest na w pełni zintegrowanym modelu operacyjnym, który obejmuje wszystkie ogniwa procesu przetwórstwa roślin oleistych – od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, aż po konfekcjonowanie i dystrybucję wyrobów do odbiorcy finalnego. Model ten pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wysoką jakością surowców wykorzystywanych do produkcji oraz produktu końcowego.

Większościowym udziałowcem ZT Kruszwica S.A. jest Bunge – globalny koncern rolno-spożywczy, prowadzący swoją działalność w ponad 40 krajach świata i zatrudniający ponad 35 tysięcy pracowników.

 

Działalność ZT Kruszwica S.A. prowadzona jest w dwóch zakładach produkcyjnych: Kobylnikach k. Kruszwicy oraz Brzegu.

Filozofia działania oparta jest o prowadzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w relacjach z pracownikami, zaangażowaniu społecznym, uczciwych praktykach rynkowych, trosce o kwestie konsumenckie oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

www.ztkruszwica.pl/pl/produkty

Data dodania: 2021-03-01 22:03:03
Data edycji: 2021-03-01 22:03:32
Ilość wyświetleń: 422

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook