Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Podziękowanie za wsparcie finansowe

Podziękowanie za wsparcie finansowe

W imieniu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu składamy serdeczne podziękowanie

dla

Banku Spółdzielczego w Brzegu.

 

Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli, możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów. Dziękujemy za pomoc i życzliwość, zrozumienie i ofiarność.

Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

/-/ Renata Jabłońska – Denes

Dyrektor ZSB w Brzegu

 

 

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą Centrali w Warszawie, działa na polskim rynku od 1992 roku – początkowo jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Pod obecną nazwą funkcjonuje od 27 marca 2002, momentu przyłączenia pięciu banków regionalnych.

 

Bank BPS S.A. zrzeszając 361 banki spółdzielcze tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Ma wyjątkowy profil działalności, ponieważ łączy funkcje banku zrzeszającego oraz komercyjnego. Świadczy szeroki zakres usług dla banków spółdzielczych i równocześnie jest ich partnerem biznesowym i reprezentantem. Dodatkowo poprzez sieć liczącą ponad 50 placówek oferuje konkurencyjne produkty finansowe dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki.

 

Sektor bankowości spółdzielczej jest najstarszą gałęzią spółdzielczości w Polsce, która funkcjonuje już od 150 lat. Spółdzielczość oszczędnościowo-pożyczkowa powstała, aby na zasadach samopomocy zintegrować wysiłki w walce z lichwą oraz utrzymać polski stan posiadania rodzimego kapitału. Ta misja jest aktualna do dziś. Zarówno Bank BPS S.A. jak i zrzeszone banki spółdzielcze opierają się wyłącznie na rodzimym kapitale oraz kultywują polski charakter. Bankowość spółdzielczą wyróżnia jej relacyjny charakter, który kładzie nacisk na budowanie długotrwałych i bliskich relacji z Klientami.

 

Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze to instytucje prospołeczne i silnie zaangażowane w działalność charytatywną na rzecz swoich środowisk.

 

http://bsbrzeg.pl/

Data dodania: 2021-02-17 13:34:42
Data edycji: 2021-02-17 13:42:27
Ilość wyświetleń: 455

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook