Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Półfinał w konkursie „Laptop na bank”

Natalia Chwistek oraz Daria Budzic uczennice Zespołu Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu wraz z opiekunkom Bożeną Cierniak brały udział w ogólnopolskiej edycji konkursu pt. „Laptop na bank” osiągając półfinał wśród szkół ponadpodstawowych.

 

Konkurs organizowany przez Narodowy Bank Polski i Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji (RZPWE). Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie edukacji ekonomicznej, przedsiębiorczości oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, a także rozwijanie indywidualnych zainteresowań i wyobraźni uczniów.

Uczniowie mieli do rozwiązania test ekonomiczno-informatyczny na platformie konkursowej przygotowanej przez RZPWE; wykazanie się znajomością zagadnień dotyczących ekonomii i przedsiębiorczości w oparciu o podstawę programową oraz zasoby edukacyjne. Posługiwanie się technologią informacyjną i komunikacyjną w rozwiązywaniu zadań; Wykazanie się znajomością zagadnień IT – podstawa programowa szkoły ponadgimnazjalnej.

 

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2020-07-09 16:58:02
Data edycji: 2020-07-09 17:00:23
Ilość wyświetleń: 409

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook