Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Porozmawiajmy o ofercie kształcenia w ZSB w Brzegu

Kolejna grupa ósmoklasistów spotkała się z uczniami i nauczycielami Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu. Tym razem uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu.

To niezwykłe spotkanie, bo też niezwykła szkoła, w której nie tylko nauczycie się zawodu, ale zdobędziecie umiejętności społeczne, nauczycie się współpracy z innymi, rozwiniecie pasje i zainteresowania – mówiły prowadzące spotkanie Agata Scąber i Marta Rabenda. Nasza szkoła to także miejsce, w którym kształtują się osobowości i wartości, które będą miały wpływ na cale wasze życie.

Co możemy powiedzieć więcej … tylko u nas spotkacie taką atmosferę, która motywuje do działania – mówiły prowadzące.

Prezentacja kierunków, pokazanie pracowni pojazdów samochodowych to stały element spotkań z młodzieżą kończącą szkołę podstawową. My jednak idziemy dalej. Od 15 marca, chwili premiery filmu profilaktycznego „Słowa, które ranią, słowa, które bolą” rozmawiamy z uczniami o hejcie. Budowanie pozytywnych relacji między uczniami i tworzenie bezpiecznego środowiska, w którym każdy może rozwijać się i uczyć bez obawy przed dyskryminacją czy prześladowaniem – to nasz cel w promowaniu szacunku i akceptacji wśród uczniów.

Data dodania: 2024-03-26 19:11:07
Data edycji: 2024-03-26 19:11:44
Ilość wyświetleń: 55

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej