Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Służba połączona z pasją - asp. sztab. Piotr Chwastowski w ZSB w Brzegu

Służba połączona z pasją - asp. sztab. Piotr Chwastowski w ZSB w Brzegu

asp. sztab. Piotr Chwastowski, z Komendy Wojewódzkiej w Opolu oraz asp. Patrycja Kaszuba, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu odwiedzili 20 stycznia uczniów klas 4 technikum.

 

Czekaliśmy na tę wizytę ponad 3 lata, kiedy to w redakcji TVP spotkaliśmy asp. Piotra Chwastowskiego. Cierpliwość się opłaciła, bo dziś mieliśmy możliwość posłuchania z życia wziętych historii, które niosły przeslanie profilaktyczne, ale także i z życia policjanta. Czym jest i na czym polega praca w Policji, to jeden z tych tematów, które zostały poruszone podczas spotkania. Warto być policjantem, jestem dumny z bycia policjantem – mówił asp. Piotr Chwastowski.

 

 

asp. sztab. Piotr Chwastowski to niezwykły policjant. W internecie znany jest jako twórca youtubowego kanału „Psy Dają Głos”, zainicjował akcję "Nie jestem twoim wrogiem". Policjant, który pisze i komponuje utwory oraz odsłania kulisy codziennej służby. Został nagrodzony ,,Internetowym Oscarem” na Influencer Live Poznań 2019. Pisze teksty, tworzy teledyski i zmienia wizerunek Policji w Polsce.

Data dodania: 2023-01-20 14:35:21
Data edycji: 2023-01-20 14:48:03
Ilość wyświetleń: 62

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook