Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Studniówka w ZSB w Brzegu – czyli ostatnia prosta przed maturą.

Tym razem pandemia nie pokrzyżowała planów i studniówka ostatnich klas czwartych technikum Zespołu Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu odbyła się. Ta noc należała do maturzystów, którzy 15 stycznia bawili się w Hotelu „Antonio” w Skarbimierzu.

 

Uczestników balu powitała dyrektor szkoły – na co dzień spotykamy się, żeby pracować, uczyć się, dziś spotykamy się, aby się bawić, spędzić miło czas. Na samym początku zwracam się do rodziców z podziękowaniami za przygotowanie balu studniówkowego - mówiła dyrektor Renata Jabłońska - Denes.

 

Zawsze sto dni przed maturą odbywa się studniówka, tak jak dzisiaj, wy jesteście w tych okolicznościach szczęściarzami, możecie uczestniczyć w studniówce, bardzo się z tego cieszę – dodała dyrektor. 

 

Przed Wami matura i zamknięcie pewnego etapu edukacji, który owszem zamyka się, ale przed wami nowe wyzwania i nowa droga, to od Was zależy co zrobicie dalej, jak wejdziecie w naprawdę dorosłość.

 

Bawcie się pięknie, zróbcie wszystko, żeby ten wieczór był wyjątkowy, byście przez całe życie wspominali, bo bal studniówkowy jest jedyny w życiu – mówiła dyrektor.

Głos również zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, która w imieniu wszytkich podziękowała nauczycielom, za te 4 lata nauki.

 

Bal maturalny zgodnie z tradycją rozpoczął się od poloneza. Uczniowie z wielką klasą i zaangażowaniem dali się ponieść jego krokom prezentując wszystkim zgromadzonym, wspaniałą taneczną choreografię. Taneczny korowód poloneza czarował  wdziękiem, elegancją i różnorodnością pięknych wieczorowych strojów.

 

Przygotowania do balu trwały już od października. Sporo było niepewności, czy w ogóle się odbędzie. Cieszymy się, że wszystko poszło dobrze i w przeciwieństwie do poprzedniego rocznika udało się zorganizować studniówkę. Dziś po prostu chcemy się dobrze bawić – mówiła Martyna Rybarczyk, tegoroczna maturzystka.

 

Tak też było, do białego rana młodzież bawiła się wraz z nauczycielami i rodzicami. Bal studniówkowy w naszej szkole pokazuje, nam wszystkim jak wiele w naszych uczniach się zmieniło od czasu rozpoczęcia szkoły. Pokazuje nam przede wszystkim zawiązane przyjaźnie i piękne relacje między uczniami.

 

Były też kwiaty i podziękowania dla dyrekcji szkoły i wychowawców poszczególnych klas. A więc 4 TLS podziękowania złożyła Małgorzacie Niewczas oraz Andrzejowi Pawlickiemu, a 4 TLR Agacie Scąber i Marcie Rabendzie.

 

Podczas studniówki uczniowie zapewnili wszystkim nie lada niespodziankę w postaci przepięknie zatańczonego walca, który zapierał na wszystkich wywarł ogromnie wrażenie.

 

Można powiedzieć, że bal studniówkowy był wyjątkowy, wspaniały i bardzo udany, wiadomo nasza młodzież potrafi się bawić i cieszyć. Nie zapomnieli przy tym o koledze, który akurat w ten dzień obchodził swoje urodziny.  

 

 

 

Data dodania: 2022-01-17 18:30:27
Data edycji: 2022-01-17 19:36:02
Ilość wyświetleń: 553

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook