Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Stypendia dla najlepszych

Stypendia dla najlepszych

- To nie tylko nagroda za ciężką pracę i duża pomoc, ale także zachęta do dalszej nauki, tak rozpoczęła spotkanie ze stypendystami Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu – dyrektor Renata Jabłońska – Denes.

Jest mi niezmiernie miło poinformować społeczność szkolną, że Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2021/ 2022 otrzymały dwie wspaniałe uczennice Martyna Rybarczyk z klasy 4 TLR oraz Natalia Chwistek z 3 LP – dodała dyrektor szkoły.

 

Podczas spotkania dyrektor szkoły odczytała również list uznania dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego od Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka.

 

„Serdecznie dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej i ważnej pracy w roli Nauczyciela. To Państwa wysiłek sprawił, że uczennice mogły znaleźć się w gronie najlepszych uczniów, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.”

 

Stypendia Starosty Powiatu Brzeskiego to kolejne wyróżnienia dla uczniów naszej szkole. W gronie najlepszych Stypendystów znaleźli się Paulina Sytnik z klasy 4 TLR, Gracjan Bednarz z klasy 3 LSG, Dominika Piecuch z 4 TLR, Natalia Budzińska z 3 BBG (szkoła branżowa) oraz dwie absolwentki Amelia Lipka i Weronika Pelc ( szkoła branżowa).

 

Serdecznie gratulujemy wyjątkowo zdolnym i pracowitym Stypendystom, ich Rodzicom i Nauczycielom.

 

M.W. 

Data dodania: 2022-01-14 18:44:10
Data edycji: 2022-01-14 18:52:52
Ilość wyświetleń: 219

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook