Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment w życiu każdej społeczności szkolnej. Jest to czas podsumowań, refleksji i radości z osiągniętych sukcesów. To również okazja do uhonorowania uczniów za ich ciężką pracę, determinację i osiągnięcia, które zdobyli w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu była pełna emocji i wzruszeń. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście mieli okazję wspólnie celebrować koniec tego etapu edukacji, a także podziękować sobie nawzajem za wsparcie i zaangażowanie.

Dla uczniów klas trzecich szkoły branżowej, kształcących się w zawodach takich jak mechanik pojazdów samochodowych, elektryk, kucharz, cukiernik, sprzedawca, fryzjer, magazynier logistyk, stolarz, piekarz i elektromechanik pojazdów samochodowych, zakończenie roku szkolnego oznaczało koniec etapu nauki zawodowej. Dyrektor szkoły życzyła im sukcesów na nowej drodze życia, podkreślając, że zdobyte umiejętności są solidną bazą do dalszego rozwoju zawodowego.

Podczas uroczystości nagrodzono uczniów za ich wybitne osiągnięcia naukowe. Stypendium Starosty Powiatu Brzeskiego otrzymali:

 • Kornelia Kwartnik z klasy 1A Szkoły Branżowej I Stopnia
 • Krystian Obiegły z klasy 4 TBS (technik budownictwa)
 • Anastazja Savelova z klasy 1 TSW (technik spedytor)
 • Jakub Krawczyk z klasy 4 TBS (technik pojazdów samochodowych)

Nagrodę Dyrektora Szkoły za wzorowe zachowanie i najwyższe wyniki w nauce otrzymali:

 • Kornelia Kwartnik z klasy 1A Szkoły Branżowej I Stopnia
 • Anastazja Savelova z klasy 1 TSW
 • Konrad Urbanowicz z klasy 2 TBS
 • Patryk Wołoszyn z klasy 2 TSP
 • Mieszko Węgierski z klasy 2 TSP
 • Zofia Bogusz z klasy 4 TL
 • Krystian Obiegły z klasy 4 TBS
 • Jakub Krawczyk z klasy 4 TBS

Uczniowie zostali docenieni za ich determinację, zaangażowanie i ciężką pracę, co zaowocowało wspaniałymi wynikami. „Wasza determinacja, zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały wspaniałymi wynikami. Jesteśmy niezmiernie dumni z Waszych osiągnięć” – podkreślała – Renata Jabłońska – Denes, dyrektor szkoły.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie certyfikatów stopnia kadeta dla uczniów klas mundurowych 1 TSW Oddział Przygotowania Wojskowego oraz 2 TSP. Wydarzenie odbyło się w obecności Starosty Powiatu Brzeskiego, Jacka Monkiewicza, Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Brzegu, ppłk. Andrzeja Mudraka, oraz majora Pawła Ciąpały z jednostki patronackiej. To wyróżnienie jest dowodem na zaangażowanie i wysiłek uczniów klas mundurowych oraz wychowawczyń – Marty Rabendy i Agnieszki Pietraszek.

Na zakończenie uroczystości wszystkim uczniom życzono wspaniałych, bezpiecznych wakacji, pełnych zasłużonego odpoczynku. „Odpocznijcie dobrze, bo za chwilę rozpocznie się kolejny, równie ekscytujący rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu!” – brzmiały słowa Renaty Jabłońskiej – Denes.

Data dodania: 2024-06-22 22:28:56
Data edycji: 2024-06-22 23:58:15
Ilość wyświetleń: 98

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej