Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Warsztaty z fundacją “Kwitnące talenty”

Ponad 40 uczniów ZSB w Brzegu wzięło udział w warsztatach “Jak uwolnić talenty i zamienić potencjał w pieniądze”. 

Czy każdy z nas ma talent? Na to pytanie i wiele innych odpowiadał Piotr Kozioł, prezes Fundacji “Kwitnące talenty” z Opola.  

 

Młodzież była ciekawa tego jakie mają talenty. Mimo obaw ponad 60% uczniów chciało poznać swój wyjątkowy potencjał. To dużo, bo zwykle jest to od kilkunastu do kilkudziesięciu procent - powiedział po warsztatach Piotr Kozioł. 

 

W ciągu pięciominutowej rozmowy oraz warsztatach poprzedzających indywidualną diagnozę młodzież miała okazję poznać siebie bliżej dodaje Piotr Kozioł. Pomagam odkrywać i rozwijać talenty od 19 lat. Uwielbiam ten autentyczny entuzjazm młodzieży, bo on tworzy wyjątkową przestrzeń do uwalniania potencjału - mówił Piotr Kozioł.  

 

Młodzież również w pełni zadowolona po warsztatach. Odkryłam swój talent, muszę go wykorzystać - mówiła jedna z uczestników. Uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas ma talent, tylko czasami nie chcemy tego zauważyć. Wiąże się to z tym, że coś należy z talentem zrobić, a przecież nie ma czasu. Odkrywanie talentów daje ogromną siłą motywacyjną dodaje Julia z 2 LP.  

 

 

Ogromnie dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów.

Data dodania: 2021-10-07 13:39:32
Data edycji: 2021-10-07 13:45:06
Ilość wyświetleń: 174

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook