Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wielki konkurs dla fryzjerów z super nagrodami!

Wielki konkurs dla fryzjerów z super nagrodami!

5 lutego w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu odbędzie się II Wojewódzka Olimpiada Fryzjerska. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest Sandra Ledwig, nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich. Pojawią się na nim uczniowie ze wszystkich szkół kształcących w zawodzie fryzjer z terenu województwa opolskiego.

Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach: wiedza teoretyczna, uczesanie ślubne oraz omnibus fryzjerski – mówi Sandra Ledwig. Konkurs organizowany jest z myślą o młodych fryzjerach, to miejsce, gdzie rozwija się pasję do zawodu oraz twórcze postawy – dodaje.

W tej edycji mamy niezwykle ciekawe nagrody. Jest nam niezmiernie miło, iż do grona naszych sponsorów dołączył Maciej Maniewski - mistrz metamorfoz z programu „Sablewskiej sposób na modę” w TVN Style, mecenas kultury – Maciej Maniewski, prowadzący program „Afera Fryzjera”, ufundował dla I miejsca nagrodę w postaci szkolenia z zakresu stylizacji i fryzjerstwa (cięcia klasyczne) lub szkolenie z zakresu koloryzacji inspirowanych najnowszymi trendami i technikami.

Kolejne nagrody ufundował Rafał Wiewióra – prowadzący Akademię Fryzjerską w Brzegu oraz Krystian Libner, właściciel Salonu Fryzjerskiego „Moreno”.

Jak co roku możemy również cieszyć się ze wsparcia Starostwa Powiatowego w Brzegu oraz Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Brzegu, a także Rady Rodziców ZSB w Brzegu.

Patronat honorowy obieli: Kurator Oświaty w Opolu, Starosta Powiatu Brzeskiego oraz Starszy Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Brzegu. Patronat medialny objęty został przez TVP3 Opole, Radio Park FM, Nowa Trybuna Opolska, Panorama Powiatu oraz portal Brzeg24.pl.

 

M.W.

 

 

 

 

Data dodania: 2020-01-13 16:50:32
Data edycji: 2020-04-11 16:51:17
Ilość wyświetleń: 425

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook