Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie! Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

Aż trudno uwierzyć, że nadszedł już czas zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

 

Rok inny od wszystkich, rok w którym dla wielu z Was nauka była utrudniona. Gratuluję Wam ukończenia kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o doświadczenia i wiedzę zdobyte w mijającym właśnie roku szkolnym. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

 

Życzę Wam, aby wakacje były bezpieczne, radosne, wypełnione spotkaniami z rówieśnikami, pełne miłych chwil i niezapomnianych przygód – mówiła Renata Jabłońska – Denes, dyrektor szkoły.

 

Dziękujemy za Wasz aktywny udział w lekcjach online systematyczne odsyłanie zadań swoim nauczycielom.

 

Gratulujemy Wam wyników uzyskanych na świadectwie zakończenia roku szkolnego, zdobytych nagród oraz wyróżnień.

 

Szczególne  gratulacje kierujemy do naszych tegorocznych Absolwentów! Klasy III BA I III BB na czele z  wychowawcami Tomaszem Wypychem i Magdaleną Kaczmarską którzy kończą dziś swoją drogę edukacyjną w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu.

 

Spełniajcie swoje marzenia w życiu dorosłym! - mówili wychowawcy. Byliście dla nas rodziną, te trzy lata to czas radości, wzruszeń, ale także łez które wspólnie udawało się łagodzić. Wzloty i upadki, które ukształtowały Was, dały doświadczenie, które jesteśmy przekonani, że przydadzą się w życiu dorosłym – mówili wychowawcy.

 

Mamy nadzieję, iż okres nauki w tej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą wędrówkę. Nadszedł dzień rozstania, jesteśmy przekonani, że doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam Odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.  Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się nie zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.

 

Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę wiedzy. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych.

 

Drodzy Rodzice!

Państwu należą się szczególne podziękowania, za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Kieruję swoją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za zrozumienie.

 

Nauczycielom i Pracownikom!

Dziękuję za wkład pracy, zaangażowanie w nauką zdalną, zrozumienie potrzeb uczniów i wspaniałe przystosowanie się do nowej rzeczywistości edukacyjnej. Doceniam Państwa wysiłek i zaangażowanie. Życzę udanych urlopów, spokoju oraz wielu chwil, które przyniosą Państwu wytchnienie i pozwolą naładować baterie na kolejny rok szkolny.

 

Na nachodzące wakacje życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego. Drodzy Uczniowie pamiętajcie jednak, by w tym czasie przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo – zarówno swoje jak i innych.  

 

 

Z poważaniem

Renata Jabłońśka - Denes

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu 

Data dodania: 2021-06-25 13:13:06
Data edycji: 2021-06-25 13:45:11
Ilość wyświetleń: 409

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook