Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022

       To był rok - trochę zdalnego, trochę hybrydy i wreszcie razem w murach szkolnych przy ul. Kamiennej 3 i Kamiennej 1. W murach prawie już wyremontowanej szkoły, która na to czekała kilkadziesiąt lat. Niestety remont trochę się przedłużył, ale poradziliśmy sobie.  

Rok szkolny 2021/2022 uważamy, za zamknięty. Radości i smutki pożegnane czas na wakacje.  W ten wyczekiwany przez wszystkich dzień, bo przecież każdy czeka na wakacje otrzymaliśmy podziękowania od Starosty Powiatu Brzeskiego za udział w rywalizacji sportowej szkół średnich w postaci nagrody o wartości 300 zł.  Nagrodę w imieniu starosty wręczyła Ewa Smolińska – wicestarosta powiatu brzeskiego. Dzień wcześniej nagrody i wyróżnienia oraz stypendium Starosty otrzymały Wiktoria Kopernika i Wiktoria Kozłowska z klasy 3 BBP.

 

            Z żalem, każdego z Was  żegnamy. Te trzy lata minęły nie wiadomo kiedy. Żegnamy wykształcone fryzjerki , wykształconych cukierników, sprzedawców, mechaników pojazdów samochodowych, magazynierów logistyków, stolarzy, elektryków, lakierników samochodowych, murarzy, piekarzy i ślusarzy. Wiemy, że jesteście przygotowani rzetelnie  do dalszego etapu w życiu. Trzy lata to jest tak naprawdę bardzo niewiele w życiu człowieka, ale to są lata, które czasami mają wpływ na nasze życie – mówiła dyrektor szkoły. Kończycie z kapitałem w postaci uzyskania zawodu dla niektórych już w pełni, bo po egzaminach zawodowych. Miejcie świadomość, że dla nas nauczycieli, wychowawców w szczególności coś się kończy, ale dla was zaczyna się wszystko.

Uczniowie świadectwa ukończenia szkoły odebrali z rąk wychowawców – Ismeny Dzięgielewskiej, Agnieszki Pietraszek, Romana Zięby oraz Jacka Hargota.  Gratulacje tegorocznym absolwentom składała dyrektor szkoły – Renata Jabłońska – Denes.

           Niełatwe są pożegnania. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. Dziękujemy za Wasza obecność, naukę i pracę na rzecz środowiska szkolnego. Powodzenia w dorosłym życiu, ciekawej pracy, spełnienia marzeń i wyznaczonych celów. Wspominajcie nas miło, i nie zapominajcie o ZSB w Brzegu.

Pozostałe klasy  świadectwa odebrali od swoich wychowawców.

 

Wszystkim życzymy udanych wakacji!

Data dodania: 2022-06-24 12:42:56
Data edycji: 2022-06-24 13:31:13
Ilość wyświetleń: 182

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook