Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zasłużona emerytura

Zasłużona emerytura

Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy w świecie czuł się jak u siebie w domu? (…)

 

Wszyscy jesteśmy podporządkowani kalendarzowi, który chcąc czy nie, układa nam ktoś inny.

Niektórzy uważają, że życie nasze składa się z przywitań i pożegnań. Jednak zawsze łatwiej jest witać niż dziś żegnać. Nadeszła właśnie chwila zakończenia pracy Bogusławy Kopczyńskiej oraz Marka Sławskiego, którzy przechodzą na zasłużoną emeryturę. 

Przy pożegnaniu naj­gor­sze jest patrzeć w oczy osób, które tak dobrze się zna. To w takiej chwili ma się świadomość, że uroczystość zakończenia pracy w szkole jest trudniejsza nie dla tych, co ją kończą, ale dla tych, którzy Was żegnają.

 

Oboje zapisali się w pamięci i w sercach wielu roczników uczniów, rodziców, a przede wszystkim swoich współpracowników. Uroczyste pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę odbyło się 31 sierpnia.  Nie mogło zabraknąć  wspomnień i wzruszeń. W imieniu nauczycieli i całej społeczności szkolnej Renata Jabłońska -Denes złożyła podziękowania za długoletnią, efektywną pracę, troskę o dobre imię szkoły. Przez wiele lat, a właściwie prawie przez całą drogę zawodową byliście związani z naszą szkołą.  Z ogromną odpowiedzialnością i zaangażowaniem wykonywaliście swój zawód, mając na względzie przede wszystkim dobro uczniów.

 

Szanownym Emerytom, w tak ważnym momencie życia grono pedagogiczne przekazało życzenia odpoczynku, realizacji pasji, marzeń, cudownych podróży, zdrowia, dzięki któremu będzie to możliwe do zrealizowania, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Życzymy Wam byście na tej jeszcze nowej dla Was drodze spełniali dawne marzenia odkładane „ na emeryturę” i oczywiście utrzymywali kontakty z nami i naszą szkołą.

 

 

Data dodania: 2020-08-31 13:34:09
Data edycji: 2020-08-31 13:47:05
Ilość wyświetleń: 522

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook