Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZSB w Brzegu rozpoczyna współpracę z ADIENT Oddz. Commercial Seating

Rozpoczęcie współpracy z firmą ADIENT Oddz. Commercial Seating,niewątpliwie przyniesie wiele korzyści w szczególności dla ucznia, który będzie miał możliwość nabycia umiejętności praktycznych w rzeczywistym środowisku pracy. To kolejny krok ku rozwojowi naszej szkoły.

 

16 stycznia 2023 r. Renata Jabłońska – Denes, dyrektor ZSB w Brzegu oraz Grzegorz Rosiński, dyrektor ADIENT Oddziału Commercial Seating podpisali umowę o współpracy.

 

Umowa dotyczy odbywania staży i praktyk zawodowych w szczególności dla uczniów kształcących się w technikum pojazdów samochodowych. Uczniowie będą mogli odbywać również wizyty studyjne, podczas których zapoznają się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi w branży samochodowej. To niezwykle ważna umowa dla nas – mówiła dyrektor podczas spotkania. Nasi uczniowie zdobywać będą dodatkową wiedzę przydatną w kształceniu zawodowym, pogłębiać będą wiedzę i umiejętności zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy.

 

ADIENT Oddz. Commercial Seating jest liderem w branży siedzeń samochodowych. Oddz. Commercial Seating jako odrębna jednostka ADIENT działa od 2016 r. i produkuje kompletne fotele do samochodów ciężarowych.

 

 

 https://www.adient.com/poland/skarbimierz-cv/

 

 

 

 

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, Poland

Data dodania: 2023-01-16 19:38:32
Data edycji: 2023-01-18 19:04:24
Ilość wyświetleń: 106

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook