Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zwiedzanie apartamentów na Złotej 44

Słynny adres w Warszawie udało się odwiedzić Jarosławowi Lisowi uczniowi 2 klasy BBG, który wygrał konkurs organizowany przez Jacka Wiśniowskiego.

- To wielka przygoda i super doświadczenie mówił po powrocie z Warszawy Jarek Lis, który nie krył, że było to dla niego spełnieniem marzeń.

Wygrana w konkursie to udział w konferencji dotyczącej motywacji oraz zwiedzanie budynku w stolicy, która cieszy się ogromna popularnością.

Jacek Wiśniowski to biznesmen, który osiągnął niewątpliwy sukces. Dziś autor kanału YouTube sukces.pl  postawił sobie za zadanie motywowanie innych do sukcesu. Robi to zarówno poprzez liczne filmy publikowane na kanale, A tak opisuje swoje doświadczenie:

 

- Mając 16 lat otworzyłem pierwszą firmę, która funkcjonowała przez wakacje.

 

- Dała mi pierwsze doświadczenia, co do tego, że mogę sam zarabiać na siebie.

 

- Drugą firmę, otworzyliśmy z bratem, będąc na studiach.

 

Trzecią firmę, moją własną otworzyłem w 2003 r To agencja reklamowa. Na początku reklamowałem inne firmy. Z czasem zacząłem tworzyć własne serwisy i produkty. Efektem tego było m.in. stworzenie 3 co do wielkości w Polsce internetowego biura podróży.

Biuro miało umowy z ponad 100 biur podróży, oraz miało ponad 100.000 ofert na cały świat.

Mając 33 lata uzyskałem wolność finansową. Cały czas zajmuje się ecommerce, sprzedając produkty i usługi na 4 kontynentach. Moja działalność jest oparta na Internecie. Dzięki temu mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie.

 

Czytamy na www.sukces.pl

Data dodania: 2021-06-10 21:17:24
Data edycji: 2021-06-10 21:22:12
Ilość wyświetleń: 263

"Inni budują dla nas, my dla potomności"

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook